Predaj karavanov a obytných áut

Ponúkame zabezpečenie individuálneho dovozu obytných aut a prívesov zo zahraničia a poradenstvo pri kúpe. Pre firmy aj fyzické osoby. Cena za dovoz dohodou, s komplexnými službami – dovoz klienta do zahraničia, odborná pomoc (kontrola obytnej časti a motorovej), vybavenie papierov na dovoz na SK. V prípade záujmu vieme zabezpečiť aj prihlásenie na SK papiere. Na obytné auta a prívesy poskytujeme kompletný servis a náhradné diely.

 

predám karavan

Kúpu nových karavanov a obytných aut

-zabezpečujem od našich partnerov v prípade ak ma klient záujem o značku, ktorú nemajú naši partneri viem osloviť aj oficiálneho predajcu danej značky.  Klient po osobnej konzultácií u nás si vyberie konkretny model s výbavou následne dohodneme obhliadku u predajcu. Na obhliadku ide klient s odborníkom  na VW Transportri v ktorom je  pohodlne spanie, chladnička, základne varenie a nezávisle kúrenie, takže ani v zimných mesiacoch nie je problém prespať ale vďaka menším rozmerom ako obytné auto je cesta s ním rýchlejšia a ekonomickejšia. Priemerná dĺžka obhliadky 2 noci/3dni, km neobmedzene, palivo a cestovne poplatky (diaľnice, trajekty atď) platí klient, Cena tejto služby je dohodou ak sa ale predaj nerealizuje od našich partnerov je to 350 euro/deň.

Kúpa jazdených karavanov a obytných aut

-zabezpečujem cez internetové portály zaoberajúce sa predajom karavanov a obytných aut. Klient po osobnej konzultácií u nás si vyberie niekoľko modelov, následne kontaktujeme predajcov dohodneme obhliadku a naplánujeme cestu. Vždy si vyberieme viac modelov aby sme mohli porovnať a vybrať to najlepšie. Na obhliadku ide klient s odborníkom  na VW Transportri v ktorom je  pohodlne spanie, chladnička, základne varenie a nezávisle kúrenie, takže ani v zimných mesiacoch nie je problém prespať ale vďaka menším rozmerom ako obytné auto je cesta s ním rýchlejšia a ekonomickejšia. Priemerná dĺžka obhliadky 2 noci/3dni, km neobmedzene, diéty,  palivo a cestovne poplatky (diaľnice, trajekty atď) platí klient, Cena tejto služby je  350 euro/deň